Junta de Govern | Diputación de Castellón

Contenido principal | Contingut principal
Facebook Youtube Flickr Twitter           
135 identitats, una província única

Junta de Govern

Junta de Gobierno Castellón

  • D. Vicent F. Sales Mateu
  • D. Andrés Martínez Castellá
  • D. Luís Martínez Fuentes
  • Dª. Mª Nieves Martinez Tarazona
  • D. Francisco Juan Mars
  • D. Salvador Aguilella Ramos
  • Dª Elena Vicente-Ruiz Climent
  • D. Ibán Pauner Alafont
  • D. Mario A. García Bascones

 

 

Juntes Itinerants Lloc Data Descàrrega de l’Acta
Sant Joan de Moró Febrer 2016
Benicarló Octubre 2014
Catí Juny 2014
La Vilavella Febrer 2014
Torreblanca Novembre 2013
Almassora Setembre 2013
Vilafranca Juliol 2013
Albocàsser Juny 2013
Vilafamés Maig 2013
Ludiente Abril 2013
Benicàssim Gener 2013
La Jana Novembre 2012
La Serra d’en Galceran Octubre 2012
Junta Gobierno de Vinaròs Vinaròs Setembre 2012
Junta de gobierno itinerante de Peñiscola Peñiscola Maig 2012
Oropesa del Mar Abril 2012
Junta de gobierno Atzeneta Atzeneta Març 2012
Junta gobierno de Nules Nules Gener 2012
junta de gobierno itinerante segorbe Segorbe Setembre 2011
Imprimir Imprimir