Corporació | Diputación de Castellón

Contenido principal | Contingut principal
Facebook Youtube Flickr Twitter           
135 identitats, una província única

Corporació

JAVIER MOLINER GARGALLO
PRESIDENT
Correu electrònic: presidencia@dipcas.es
Twitter: @javiermoliner
Fitxa personal

DIPUTATS DEL GRUP POPULAR

logo partido popular
Vicent Sales Mateu · Vicepresident primer / Portaveu

Àrea de Coordinació: Cultura, Participació i Relacions Internacionals

Diputat pel Partit Judicial de Castelló

Correu electrònic: csanchez@dipcas.es

Twitter: @VicentSales

Fitxa personal

Andrés Martínez Castella · Vicepresident segon

Àrea de Coordinació: Turisme

Diputat pel Partit Judicial de Vinaròs

Correu electrònic: pturismo@dipcas.es

Twitter: @andripeniscola

Fitxa personal

Ibán Pauner Alafont · Diputat

Àrea de Coordinació: Oficina Tècnica i Planificació i Servicis

Diputat pel Partit Judicial de Castelló

Correu electrònic: ipauner@dipcas.es

Twitter: @Ibanpauner

Fitxa personal

Luís Martínez Fuentes · Diputat / Diputat Adjunt

Àrea de Coordinació: Personal, Modernització, Transparència, Contractació, Patrimoni i Esports

Diputat pel Partit Judicial de Castelló

Correu electrònic: lmartinez@dipcas.es

Twitter: @Luis_Almassora

Fitxa personal

Mario García Bascones · Diputat

Àrea de Coordinació: Sostenibilitat

Diputat pel Partit Judicial de Nules

Correu electrònic: mgarciabascones@dipcas.es

Twitter: @Mario_Nules

Fitxa personal

Elena Vicente-Ruiz · Diputada / Portaveu Adjunt

Àrea de Coordinació: Benestar Social i Penyeta Roja

Diputada pel Partit Judicial de Nules

Correu electrònic: evicenteruiz@dipcas.es

Fitxa personal

Salvador Aguilella · Diputat

Àrea de Coordinació: Promoció Econòmica, Recaptació i Hisenda

Diputat pel Partit Judicial de Nules

Correu electrònic: saguilella@dipcas.es

Fitxa personal

Juan B. Juan · Diputat

Àrea de Coordinació: Carreteres, Cicle de l’Aigua i Cooperació

Diputat pel Partit Judicial de Vinaros

Correu electrònic: jbjuan@dipcas.es

Fitxa personal

Pablo Roig Ferrando · Diputat

Àrea de Coordinació: Desenrotllament Rural, Joventut i Escola Taurina

Diputat pel Partit Judicial de Albocàsser

Correu electrònic: proigferrando@dipcas.es

Twitter: @pabloroig

Fitxa personal

Francisco Juan Mars · Diputat

Àrea de Coordinació: Parc Mòbil i SEPAM

Diputat pel Partit Judicial de San Mateo

Correu electrònic: pjmars@dipcas.es

Fitxa personal

Nieves Martínez · Diputada

Àrea de Coordinació: Hospital Provincial

Diputada pel Partit Judicial de Viver

Correu electrònic: mnmartinez@dipcas.es

Fitxa personal

Luís Rubio Catalán · Diputat

Àrea de Coordinació: Consorci Provincial de Bombers

Diputat pel Partit Judicial de Lucena

Correu electrònic: lrubio@dipcas.es

Fitxa personal

Antonio José Cases Mollar · Diputat

Àrea de Coordinació: Medi Natural

Diputat pel Partit Judicial de Segorbe

Correu electrònic: ajcases@dipcas.es

Fitxa personal


DIPUTATS DEL GRUP SOCIALISTA · PSOE

José Benlloch · Diputat / Portaveu

Diputat pel Partit Judicial de Castelló

Correu electrònic: jbenlloch@dipcas.es

Fitxa personal

Antonio Lorenzo · Diputat

Diputat pel Partit Judicial de Castelló

Correu electrònic: alorenzo@dipcas.es

Fitxa personal

Virginia Martí · Diputada

Diputada pel Partit Judicial de Castelló

Correu electrònic: virginiamarti@dipcas.es

Fitxa personal

Josefa Tena · Diputada

Diputada pel Partit Judicial de Castelló

Correu electrònic: mjtena@dipcas.es

Fitxa personal

Evaristo Martí · Diputat

Diputat pel Partit Judicial de Vinaròs

Correu electrònic: emarti@dipcas.es

Fitxa personal

Santiago Pérez Peñarroya · Diputat

Diputat pel Partit Judicial de Morella

Correu electrònic: santiagoperez@dipcas.es

Fitxa personal

Maria Josep Safont · Diputada

Diputada pel Partit Judicial de Nules

Correu electrònic: mjsafont@dipcas.es

Fitxa personal

José Manuel Navarro Arnau · Diputat

Diputat pel Partit Judicial de Nules

Correu electrònic: jmnavarro@dipcas.es

Fitxa personal

DIPUTATS DE COALICIÓ COMPROMÍS

Xavier Trenco Pitarch · Diputat / Portaveu

Diputat pel Partit Judicial de Castelló

Correu electrònic: jxtrenco@dipcas.es

Twitter: @XaviTrenco

Fitxa personal

José Miguel Carbó · Diputat

Diputat pel Partit Judicial de Castelló

Correu electrònic: jmcarbo@dipcas.es

Fitxa personal

DIPUTATS CIUDADANOS

Cristina Gabarda · Diputada / Portaveu

Diputada pel Partit Judicial de Castelló

Correu electrònic: cgabarda@dipcas.es

Fitxa personal

Cristina Fernández · Diputada

Diputada pel Partit Judicial de Castelló

Correu electrònic: cfernandez@dipcas.es

Fitxa personal

DIPUTATS CASTELLÓ EN MOVIMENT

José Ignacio Vallejo Segura · Diputat / Portaveu

Diputat pel Partit Judicial de Castelló

Correu electrònic: jisegura@dipcas.es

Fitxa personal

RÈGIM DE DEDICACIÓ

 

Imprimir Imprimir